Vložte název: O5 (bez Radečka)

5. února 2017 v 15:08 | Klášterník |  Klášterníkův kosmos
Po hromadném znásilnění poezie je na čase tvářit se opět přemoudřele a osvětově (ani jedno neberte vážně, co jsem živ jsem v zahraničí nebyl a moudrej jsem asi jako každej 10. z 5.). O čem to bude tentokrát? Mno, uvidíme (pokud si nesundám brejle, to uvidím leda prd).

Začneme DJT a skončíme u něj. Pokud nevíte, co je to za zkratku tak si to domyslete (poznámka Katastrofy "Pussy grabbing FTW"). Ano, myslím Donalda (ne kačera nebo Mc). Spousta sluníček ze slunného státu (nemluvím o Rusku) jménem Triggernie (ehm, Kalifornie) z něj má mráčky před očima a vrásky až na druhém konci těla (na části, kterou asi dost často myslí, pokud se to dá tak nazvat). Ano demokraté jsou vskutku demokraty, takovou demokratickou protestní akci by si nenechal ujít ani Áďa a jeho tlupa. Samozřejmě (teď nastává čas otevřít Iron), že se vše děje kvůli tomu, že je to přece tyran a despota (sexista, homofob, xenofob, islamofob a rasista, snad jsem na nic nezapomněl), pročež mlaťme lidi na ulici, třískejme výlohy, skandujme připitomělá hesla a převracejme odpadkové koše (čím to je, že jsou pravidelně prvním cílem výtržností? Někomu vadí čisté ulice?). Jak se proboha můžu tvářit jako demokrat a chovat se jako děcko, co mu seberou bonbón (nebo kapesný, to je putna).


A čím to asi může být?
Vymývání mozků (a opět ta média, sakra), to, že akademická půda je asi tak politicky neutrální jako je většina jedů sladkých (čili vůbec), a propaganda jede furt. Jasně, o většině věcí vím kulový (a neříkám že ne, zatím) ale snažit se napravit jednu věc tím, že zeseru hromadu dalších (uprchlíci), brečet nad něčím, co ani neexistuje a tvářit se utlačovaně (feministky), když v jiné části světa je ta tom někdo ještě hůř (ano, ženy v islámu), dělat černou z bílé (komár a velbloud jsou pasé, we wuz kangz), oslavovat tloušťku (nezdravou, na druhou stranu vychrtlost je taky špatná), vymyslet tři a půl prdele pohlaví (Did you assumed my gender? REEEEEEEE!!!) a nutit lidi, jak se mají vyjadřovat (jednostranně, protože my jsme přeci ti zlí, bububu Ahmede, tady máš párky, kuřecí), to je dneska moderní. To jsme si trochu odskočili.

Z5 k DJT a UP (mám rád zkratky). Zakázal vstup občanům 7 určitých států, kde se vyznává Islám (vozemboužství, chcete-li) a hned jako by mávnutím kouzelného proutku Harryho Leftera (Pottera, ehm) zakázal vstup všem muslimům. Není on kouzelník, no řekněte. Ano, není nad překrucováním zpráv (totéž udělal i Obama, a nikdo ani nepípnul, nebo nezahýkal?). Prostě ať udělá DJT cokoliv, pokaždé to bude špatně. Dalším tématem, které vytáčí některé lidi do tak šílených otáček, že i hurikán je oproti jim jako bríza, je Zeď. Ano, s velkým Z protože někteří z toho úplně Zmagořili (anebo ještě jinak). Mexičané se bouří, hlavně že oni sami mají podobnou zeď na jihu země (leda by jim vadila myšlenka být mezi dvěma zdi, a odrážet se mezi nimi sem a tam, tam a zpátky), všichni okolo se bouří, oceán se bouří taky (preventivně).


Zanechme Trumpa a jeho MAGA tam za velkou louží (nemyslím tu na chodníku, sakra) a koukneme se do českých luhů a hájů. Klasická česká veselohra: kdo z idiotů je vetší kretén, kdo s kým víc vyjebal (kurva, Valentýn přeci!!!!, pokud jste chodící peněženka) jak je Zeman všechno, jen ne prezident atd. ad. Žít Hašek v dnešní době, měl by látky k tvorbě tolik, že by nevěděl co dřív. Velkým ternem bude zákon o povolení držet zbraň, pokud projde tak Pánbůh s námi a zlý pryč (ty se mezitím vystřílí, snad). Bang bang, he shot me down , bang bang i hit he ground bang bang (pardon, znělka pro rychlorozvodovou kancelář).Tak, a to by bylo pro dnešek vše. Taky jsem byl poučen abych si říkal o příspěvky (prej že redakce něco stojí). PROSÍM zasílejte jen TVRDOU MĚNU (euro neberu, jen říšské marky nebo liry).

Poznámka strýce K. na konec: Nezapomeňte na pivo. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama