Katastrofa vs Ekologie

5. února 2017 v 16:05 | Katastrofa |  Dlaždič Katastrofa
Hojte děcka, Váš strýček je zpátky a nese Vám hezké noviny. Ne, nekoupil jsem lahev rumu ani podobné věci, jsem totiž progresivní strýcu a nesó Vám učebnice ekologie, pretože do piče, nieje nic lepšého jako dojebané vymývání mozgu cez tytok hovadiny, áno áno. Páčí sa. Ano, oprašujeme znlosti Slovenštiny, abych mohl utíkat před muslimskou invazí na Slovensko. Ach sakra, Kiska a Kotlebovci. No nic, tak zase to Rusko no. Gruppa Krovi na rugave! Ničeho tavaryš, davaj davaj!Půlka mýho studijního života se překulila a nebudu už tolik srát píčoviny o tom, jak je akademickej svět odtrženej od reality a jak si žije ve svejch maličkatejch klíckách, který definujou jejich vlastní prázdnost, protože vole dotace a opice taky musí žrát banány. Jo, bude to zase trochu přehazování již vyřčený a zechcaný slámy. Není nad to se během dvou vět popřít. Zacílíme na zvěrstvo naprosto nejhorší, emise CO2, ubrečení aktivisty ovazující se okolo stromů, brečící kvůli zvolením Trumpa a kácení deštných pralesů, zatímco žmoulaljí v ruce uvařený tofu přemýšlíc nad tím, proč jsou ostatní lidi takoví ignoranti a proč nemohou být stejně progresivní jako oni. Jejich slzička teče po tváři a nad nimi krouží stín Matěje Stropnického. Ano, dneska zabijeme ekologii.
Kvůli tomu, že jsem byl čůrák (a jsem čůrák), můj mozek nebyl nikdy na matiku, takže když jsem si vybíral, co při práci studovat (a dokončit uhm), musel jsem najít jakousi zkriplenou verzi ekonomie spolu s cestovním ruchem, jasně já vím, dobroserský a máte pravdu, jenže někdo musí dělat střední management v malejch podnicích. Najednou druhák a bum, seminář ekologie. Moje zděšení bylo na hranici šílenství, bude to tak zlý? Dobrý duše říkají, že ne, ale dobrý duše jsou buď zfetovaný nebo vítaj uprchlíky ty vole! Vzal jsem si posrávačky a vydal se do jámy lvové.


Přijdou Vás učit cápci ve hadrech od bolivijskejch Indiánů, underground jak píča, lněný tepláčky a pantoflíčky vyrobený doma. Kdybych byl ruskej voják, tak mám flashbacky z první Čečny, kdybych byl americkej, tak by to byl Vietnam, bejt Turek, tak flashbacky na rok 1870 (ano, Arabové jsou upíři a chtějí nás sežrat mehéééé). Zkrátka jsem byl dosranej jak malý děcko (opět) a to hodina ještě ani nezačala.Není podstatný rozepisovat tady kolik nedůležitejch píčovin jsem musel vyslechnout, je to úplně zbytečný, o tady jde je hitparáda idiotskejch myšlenkovejch pochodů hlavní dvojice profesorů. Jo, smějete se, ale za chvíli se nebudete smát, protože z toho mrazí. I ty Kynžvarte i ty. Ne, nemůžeš jít domů, doma na tebe nikdo nečeká a strejda si musí vydělávat na živobytí. Děti tenhle příběh napsal sám život!


Ekologie je jedna z hodně důležitejch věcí na naší překrásně jebnutý planetě, ale to, jak to vlivný kruhy serou do světa je tak kurevsky kokotský, že je to k pláči. Ty vole. Začnou ti srát do hlavy, že ta naše krásná příroda je matka, pak začnou příměry na to, jak se o nás stará doma maminka a jak se o nás stará maminka příroda. Nedělám si prdel, sedíš v lavici a přemejšlíš nad tím, jestli jsi v nějakym LSD snu nebo třeba v alternativním pekle, kde za chvíli přiběhne Jeb Bush a bude padesát imnut řvát, protože to byl ještě kokotstější uchazeč o post prezidenta USA než jeho neméně retardovaný otecko dvojitý V.Tak to teda ještě rozdejcháš, když tu se prostřídají profesoři a slyšíš věci o tom, jaký jsme my normální lidi v podstatě úplný čůráci, tak kejváš, že jo, protože musíš dojít k nebetyčnýmu poznání, definovat sám sebe. Stromy v Amazonii, GMO, v podstatě to doserou takovym způsobem, že po konci hodiny máš chut přijít do Dětí země, znásilnit tam naprosto všechny hipsterky dost nepříjemným způsobem (máváme Kevinu Smithovi), zechcat to tam celý, podpálit a jako bonus ukradnout muzejní exponát ICBM střely, osobně ho doručit do Amazonie, zapálit si cigárko. Hlavně sledovat ohňostroj, protože jejich hlavy jsou tak kurevsky divný.


Všichni se plácáme od devíti k pěti, pak zase k devíti a dolu k pěti, někdy k nule. Máme tři prdele jinejch starostí než se přivazovat ke stromům, musíme chodit do práce, musíme vydělávat prachy, nechat se vykořisťovat kapitalismem a stejným způsobem vykořisťovat ostatní lidi. Tak do píči, jak to máme asi změnit ty vole? Jasně, přestanu kupovat velkosériově dělaný potraviny a koupím si všechno bio a produkty z alternativního zemědělství. Uprostřed tejdne chcípnu hlady, protože zdravý věci jsou tak kurevsk předražený, protože banda zamrdnejch hipsterů je tak zdegenerovaná, že je pro ně kurva těžký vypěstovat na zahradě zamrdanou zeleninu.Už mě začíná srát i to, že máme jabloňovej sad, protože to ze mě dělá tohohle zpíčenýho ekoteroristu taky, sere mě, že mám zkušenosti s balíkováním slámy, sere mě, že umím řídit traktor, sekat dřevo a všechny podobný píčoviny co vesnický paka uměj. Sere mě moje retardovaný podvědomí, který má vsugerovanou představu o pěstování vinný révy a rajčat jako věc, kterou budu za chvíli rád dělat. Naprosto mě mrdá, že ekoteroristi zesrali tak ušlechtilou vědu takovym zasranym způsobem, serou mě jejich neziskový organizace, serou mě, jak nás vydírají a určují co smíme a nesmíme dělat.
Podíváš se na ně, jak ukazujou prstem, jsou vysoko nad náma, doprdele, já chci jenom mít svůj záhonek se žrádlem, nechci poslouchat píčoviny o otm, jak jsou Afričani v prdeli a jak si ničej humus v půdě, beztak je nenecháme, aby byli samostatný a postarali se o sebe. Všechno tohle je nesmírně vtipný svým tragikomickym střihem do tý doby než zjistíte, že tihle magoři mají politickou moc, můžou ovlivňovat dění ve státě, liberální náckové co nám budou diktovat naše malý životy. Hrozba není v Rusku, není v Trumpovi, dokonce ani ne v Islámskym státu. Je to v těhle píčusech co se cejtěj na výši, pohrdaj každym a tlačej si svůj sluníčkově nesnášenlivěj světonázor navzdory všemu a všem. My jim můžeme jenom sborově říct "NASRAT!"Přezuli jste se doprdele?
Pivo jste mi nepřinesli!
Co s Váma mám asi tak dělat?
Táhněte už domu kurva!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama