Červenec 2016

Notes about musical savages

17. července 2016 v 19:10 | Bulsara |  Bulsara´s notes from Siberia (English only)
Hi! Did you miss me?
Oh, come on, even don't try to seem polite. Me as an advanced user of public transport, annoyed by 98% of people. But there is one group of people which is especial, which is above everything - above good and evil. The people who are so amazing, fascinating and just awesome that the one thing we can do is to bow low in front of them. You search them in the crowd of grey mass. And you look at them. It's so-called exhibitionists.Yep, they are my object of the research for today. They are the people who use shitty headphones while listening to the music in a shameless loud level. Well, now let's imagine typical wagon of Russian suburban train in the early morning. Part of the passengers woke up after a failed attempt to kill James Bond, another part is feeling down after losing the boxing match with Rocky Balboa aaaand the remaining passengers just abandoned their plans for capturing of Air Force One with a random killing of a random president. So, everyone including you is tired and wish to read/sleep/die in total silence like an old dog far from madding crowd. Well, there is always a person who shares his/her music with the world and surrounding people. And in 90% of cases this music is terrible. It carries latent vices of the person and represents the stuff that Freud called as "IT".There are several risk groups:

1. Cool girls. They are sure of their extraterrestrial origin. Probably, even godlike origin ("I am a woman and it means I am a goddess"), that's why their primitive mainstream music floods you.


2. Cool guys. Here we can see the differentiation into two groups:

a) Rap-music fans. Let me choose Russian rap music to highlight
authenticity. The beat is too simple and the lyrics are making your soul bleed.


b) Electro mixes fans. Monotonous and rhythmical sounds might calm down inner storms. Surely, the sound of a hammer with turned on drill on background calm them down.


3. The funniest category of people. Metal-heads. Extremely severe guys with black t-shirts and hermit monks beards. Their feel their ubermacho superiority to the cool girls with their pop-music, semi-gay guys with electro music and bogans - Russian rap fans. There are some rumors that their true-metal spreading in the train at 8 am is able to put the lost souls on the right path and raise them from the dead. Not!But I have to be honest. Regardless of the music, everyone of them causes the rage. Even if it´s the sound of Rachmaninoff, Led Zeppelin or a phone notification about the salary. But I am an optimist! Yeah yeah, it´s hard to believe but it´s true! I sincerely believe that there is a place in the devil´s kingdom for such loyal and passionate melomanes. But you know, there is no Freddie mercury, Jim Morrison, Keith Moon and Janis Joplin in this part of hell.

1. Sratching an old blackboard with his nail;
2. Scraping glass with foam plastic.

P.s. Enjoy the classic of Russian pop-music. I also didn't deserve to listen to this at 8.30 am in the overcrowded train.Strach

15. července 2016 v 19:53 | Klášterník |  Klášterníkův kosmos
Hluboký vdech,
Rychlý běh,
To je fakt pech,
Už ti hmatá po zádech.

Hlubokým kleštím,
Cestu si klestí,
Budeš mít štěstí,
Když nedá ti pěstí.

V hlubokém lese,
Výkřik se nese,
Ptáků hejno se vznese,
Jak zvuk se k nim nese.

Prastaré skály,
Jako by spaly,
Napínáš svaly,
Snažíš se vzdálit.

Roklí hlubokou,
Širokou dalekou,
Místy jsi na rukou,
Obklopen opukou.

Cesty konec,
Zvoní zvonec,
Již přichází lovec,
Tvář jako umrlec.

Dušený křik,
Vzduch protíná šmik,
Nepomohl dávný zvyk,
Čekat na budík.

Momentální

15. července 2016 v 19:41 | Klášterník |  Klášterníkův kosmos

Když tvořím tyhle "básně",
Venku je fakt hrozně krásně,
V hlavě se vám jistě jasí,
Tahle bude o počasí.

Před pár dny vedra,
To byl mód líná lemra,
Teď pro změnu deště,
Čekám kroupy ještě.

Vichr ten tu taky byl,
Div strom že se nezlomil,
Slunce svití jenom krátce,
Dobrá zpráva pro krvesajce.

Výkyvy teplot,
Z kraťásů do kalhot,
A ze sukní taky,
A nezapomeň na tepláky.

Jednu dobu klepeš kosu,
Druhou v okně pečeš husu,
Nadáváš pak na obojí,
Vlastní děti se tě bojí.

Nejdřív kila zmrzliny,
Pak div nemáš omrzliny,
I Ďáblu by ses teď upsal,
Abys jsi zas v Slunku hopsal.

Člověk míní a Bůh mění,
Nečekej však v oteplení,
Leda by jsi v tuhle zimu,
Zažehl litr kerosinu.

Volební

15. července 2016 v 19:39 | Klášterník |  Klášterníkův kosmos
Páni velební,
Nastává čas volební,
Už se šíří teze,
Jak se voličovi do prdele vleze.

Nastane čas slibů,
Výmyslů a kydů,
Slibování, zaříkání,
Posměšků a nadávání.

Politické debaty,
Saka, boty, kravaty,
Účesy a příčesky,
Fotek plné vývěsky.

Soukolí agitace,
Nahánění reputace,
Úsměv alá Amerika,
Z billboardu už na mě bliká.

Různé finty, kličky,
K přihřátí polívčičky,
A k tomu vážení,
Oponentů hanění.

A volič? To jste nechtěli.
Ten je opět v prdeli,
Někteří už sice ví,
Mnozí ale tápají.

Mám dát toho, nebo jí?
A co když dám obojí.
Nechci, aby někdo reptal,
Že jsem to zas pěkně zesral.

V televizi masáže,
To se ještě ukáže,
Kdoví koho hlásná trouba,
Nestrannosti jasná zhouba.

K tomu ještě vyšší místa,
Připomínky, to je jistá,
Budou to jistě perly zas,
Řehní se i Fantomas.

Po ramenou plácání,
U druhých zas remcání,
Volič dostal po palici,
Vytvořili koalici.

Pak další roky čtyři,
Deimos a Phobos se zemí šíří,
Ty nahoře se chechtali,
Jak ovčanům to nandali.

Ona dávná pravda praví,
A mnozí jí znají,
Že voly jsme volili,
A voly jsme zvolili.

Politický kličkování v new age vakuu

14. července 2016 v 20:16 | Katastrofa |  Dlaždič Katastrofa
Nesmíme přestat věřit na zázraky, sedím tady. Co je tady? Je to tento svět, v tomto světě je plno debilních bloggerů, floggerů a fucggerů. Zen tohle a támhleto. Mám v rukách fotku Ference. Vyvolám jeho hodného ducha, potřebuju se naučit vařit ten nejlepší perník na západ od Mojžíře. That´s like northern Bohemian Bronx bro. Naposledy, když jsem ho vyvolal, tak jsem se trochu pomočil (asi tak na 5% zamokření trenýrek, znáte to, zechcanost, ale než se to přežene, mozek zafunguje). Jenže teď je teď a předtím bylo předtím, jak nám syntax a morfologie nesčetněkrát dokládají. Fero, jdu si pro tebe!


Čumáčci, dneska si povíme o veselejch píčovinkách z politickýho spektra, já vím, že se to může zdát takový trochu čůrácký, jenže o Brexitu se mi psát nechce, protože je to dost průhledný, ale tentokrát si vybereme neskutečný téma (i když už předtím zpracovaný bandou bloggerů, debilů a poetickejch mimoňů). Pokud vydržíte do konce, mám pro vás takový menší překvapení. Ne, není to sex tape Davida Ratha ani Kateřiny Kočí. Kurva, zapomněl jsem se v roce 2010. What is trendy right now? Ehm, sex tape Karla Schwarzenberga. Sooo 2013 late. Ehm. Hrátky Babiše s Monikou? Still 2013 late. Nečas a Nagyová? Like 2014 - 2015 late. Nějaký home porno strejdy Filipa a slečny Marksový? Yeaaah, now we are trendy! Hashtag Fuck hashtag. Jo, napsal jsem to, neuznávám Twitter stejně jako Židi neuznávají Novej zákon. Huhuuuu.


Představte si komickou situaci. Mají bejt volby, přivalíte tu svojí línou prdel domu, volební lístky jsou na místě. Podíváte se do lístků, kterýho zmrda budete volit. Protože doprdele demográcia, Jakeš to říkal, že máme jít k volbám, tak na sebe hodíte červený trenýrky, hezký bílý tílko, šáteček a už se mašíruje. Oh wait. Not 1984. Ehm, oblíknete dlouhý svetřík, dva měsíce si neholíte vousy a vezmete si hipsterký brejle. Takhle se nový komunisti oblíkají ne? Progresivní levice co chce zničit kapitalismus a celej svět, ale zachránit při tom stromečky, zvířátka. Takže zabijou jenom lidi, protože to je ta správně humální věc. Fandím jim, po napsání tohoto paskvilu, okamžitě vyhledám svůj nůž a narvu si ho hluboko do prdele, abych pomohl naší hezké planetě.


No, to máte outfit, jenže doprdele, koho teď volit? Budeme to brát optikou nezkaženýho a informovanýho člověka. Vyjedu si seznam politickejch stran, abychom si ujasnili jejich programy, řekli k tomu něco a podobně, protože je to nejlepší, jak to všechno okecat, nedat jasnej podnět a zesrat se z toho.


ANO 2K11 - začneme mým podílem vinny, taky jste někdy byli ve věku, kdy byl celej svět až moc růžovoučkej a přece nás všechny někdo zachrání? Jojo, kvůli tomuhle jsem si udělal obřízku. Andrej je zmrd co se domluví s každým a žije ze zpíčenejch dotací něčeho, co vám kurví naftový motory, ale ekologie ty vole! Krom toho kašpaři typu Stropnickej, Ťok a Pelikán jsou tak mimo mísu, že si říkám, že se nám ty okovy demográce lehce utahujou.


Balbínova poetická strana - pokud jste tak hrozně moc v píči, že se cestou do volební místnosti vožere po tuzemáku, zeserete si gatě, poblejete se před volební komisí a řeknete, že celej život je v podstatě taková velká hra. Velká hra, o který dost jasně mluví vaše životní situace. Bohužel dost viditelně.


ČSSD - banda zpíčenejch socialistickejch diletantů, co nás periodicky dostávají do větších a větších dluhů, stačí si vzpomenout na klenoty jako jsou opoziční smlouva, Jirka Paroubek, Standa Gross, Zaorálek, Marksová a v poslední době EUlezec Bohúš Sobótkó. V podstatě progresivní levicová strana, co pomalu ořezává práva lidí, protože ty vole, potřebujeme řídit, nevíme, jak se uhlídat. Něco jako labouristi v Británii. Multikulturní píčovina.


Dělnická strana - jdete k volbám a chcete dát najevo, jak vás moc serou ty zasraný menšiny? Jak je všechno naprosto na píču, ale vy máte tvrdej základ vole? Jednoduše, vezměte si mačetu, uřezejte pár cikánskejch hlav, udělejte si z nich hezkej náhrdelník, až budete volit, pro jistotu radši zahajlujte a hoďte to tam.


Komunisti - jasně, pěkně se vymezujou proti rozpínavostí USA, snažej se nešikanovat strejdu Putina, Filip je takovej hodnej dědeček, všechno super, že jo, najednou si vzpomenete na politický procesy z 50. let, Klementa Gottwalda, přestává bejt tak nějak prdel. Sice těch pár disidentů jako byl Havel a Plastic People of the Universe nám slouží jako denní dávka humoru, ale bohužel, vlak tudy nejede. Smutný smajlík.


KDÚ - ČSL - jste militantní křesťan? Chcete mít na každym rohu protipotratový happeningy, chcete mlátit přiteplený hošany při průvodech? Chcete, aby přišel do vašeho života Ježíš? Říkáte si, že Mirek Kalousek neměl opouštět váš tým, stále mu to máte za zlý? Není nic jednoduššího než se stát usměvavým bližním co vás bude chtít napadnout nožem, pokud s ním nebudete souhlasit. Nebo vás bude asertivně ignorovat se zlým výrazem ve tváří a přát si vaší smrt.


Koruna česká - protože za doby Habsburků se českýmu národu dařilo nejlíp, je potřeba přivíst zpátky nevolnictví, bejt zase kámoši s Rakušákama a Maďarama, sem tam vyjebat nějakou poddanou, využívat právo první noci i na hezký kluky. Jednoznačně dobrá volba, pokud jste šlechtic. Všichni jsme urození. Internet říká, že můj pradědeček byl vůdce baobaobovýho gangu v Sudánu. Já si to nevymyslel.


ODS - chcete se stát zkrachovalým podnikatelem co za předchozích pět ztratil pojem o světě? Volte ODS, stranu co společně s ČSSD totálně rozesrala celej stát, ale můžou za to komunisti, protože si jejich cejch neseme sebou. Musíme bejt se západní Evropou, i když jako lidi druhýho řádu, ale ty vole, hlavně všechno přivíst, nemusíme tady pěstovat nic, říkal to náš guru Klaus. Jinak vesměs komedianti a banda idiotů, kterejm se choděj do sněmovny všichni smát. Bohužel, těmhle ojebávačům začaly poslední dobou lízt preference. Smutné. Ale pravdivé.


Piráti - strana, kterou můžete volit, pokud je pro vás top priorita legalizovat trávu a legalizovat počítačový pirátství, neříkám, že není dobrý zpirátit si poslední trpasličí porno s Margo Sullivan, ale člověk se začne sám sebe ptát, jestli by neměli mít i nějaký vyšší cíle? Krom toho většina z nich jsou new age hipísáci, který jsou tak vyhulený, že vám po baráku budou krást i cigára předstíraje, že mají jamajskou trávu.


Romská demokratická strana - protože gadžo, zajebaný morové na nás serou, potřebujeme love a dávky, dej mi taky nějaký peňáze, půjdem do parlamentu, tam je zmlátíme, pičo, férovka, to ti povídám. Jeden velkej cirkus pro neziskovky, v podstatě dost rasistickej. Nebo vám přijde normální, že se dává etnikum do názvu? "Bělošská liberální strana".


SPOZ - Zemanovci, Zemana máme u moci, kriticky musíme říct, že i když je většinu času vožralej, uráží naprosto každýho (kdo si to neužívá, je sucharskej zmrd - "Allahu akbar!" sooo 2013 late maaaan), hází bonmotama, jenže to vypadá, že dá na občana. Tak proč na něm dopíči parazituje taková banda neschopnejch čůráků? Ono vesměs se Zeman obklopuje totálně bizarníma existencema, je to až tak extrémní, že si říkáte, jestli je vedle něj kromě manželky někdo normální. Vole, má Mlynář prověrku? Tak ať jde do píče už kurva.


Svobodní - totální kult nový šlechty, naprostá dominance ekonomickejch pravidel nad čímkoliv jiným, jenže vy zasraný čůráci, na ekonomickym trhu jsou místa, kde nám ten trh selhává, takže si uděláme hezky zprivatizovanej systém, kde ti chudší budou trochu víc v píči, když je vyhoděj od zubaře, protože si nebudou moc dovolit ani zmrdanej amalgán vole. Už jenom ta píčovina, že ti řeknou, že zrušej Úřady práce (nemusej bejt efektivní - nehádám se), protože člověk, který chce pracovat si práci najde. Jasně no, až budeme mít velkou krizi, půlka kvalifikovanejch dělníků bude na pracáku, tak jim zkrátka řekneme, že mají začít sami podnikat ne? To je logický přeci.


Strana Zelených - domrdanej ekoteror, banda zmatenejch levičáků co v životě nepracovala, upíchnul se tady ten mladej čůráček Stropnickej, vesměs komici do tý doby než svoje píčoviny začnou tlačit (viz downsizing, emisní povolenky, Euro normy co se nedodržujou, papírový snižování spotřeby aut, osvětový kampaně - doprdele, dokázali toho zesrat fakt dost) do prdele ostatním lidem. Protože musíme zachránit planetu vole, moc lítáte a vesměs tohle. Bude nejlepší, když si všichni koupíme hybridy vyráběný v Číně, zachráníme tím celou planetu. Říkal to Bursík, ten nikdy nelhal!


TOP09 - banda militantních havlistů co se derou do prdele USA, kejvaj na všechno co říká EU, vesměs zbohatlický píči snažící se podojit EU (něco na způsob ANO, ale prej víc pravicový). Je to strana liberálních holek co se nebojej po lahvi falešnýho Chateau de Bill roztáhnout nohy a omrdat každýho, kdo jenom trochu ukáže, jak moc je liberální. Kalousek a Schwarzenberg. Smějete se? Měli byste.


Blok proti islámu/Islám v ČR nechceme - v podstatě banda mocichtivejch idiotků, co se snaží zviditelnit kvůli naprostý neschopnosti EU (potažmo vlezdoprdelskýmu parlamentu ČR do řitě EU), stačí se podívat na Konvičku, kterej kromě toho, že se tváří jako naprostej psychopat, vesele mluví o tom, jak je důležitý založit koncentráky v případě ohrožení muslimskym terorem. I když ten Abdul třeba není ani muslim. Zkrátka zmrdi.


Úsvit - Okamurovo ANO, který se rozpadlo na dva bloky, jeden kama s Tomíkem, druhej ne, v podstatě politická mrtvola. Přímá demokracie dobrý, ale postavený na takovejch základech populismu, že by se jeden člověk zesral. Možná i celej manšaft fotbalistů z Kolínu nad Rýnem by sral jako banda vyjících Alíků.


Věci Veřejné - *smích*


Pro snadnější orientaci si řekněme, jakej je rozdíl mezi pravicí a levicí.

Moderní pravice - kopou za korporace, menší daně pro korporace, měli by dávat lidem menší daně (neděje se - viz TOP09 ODS 2010 - 2013, ekonomika má rozhodovat, vyznávají individualismus, národní identitu (v mezích).


Moderní levice - práva minorit jsou důležitější než práva většiny, podpora neziskovek, sociálního sektoru, vyšší zdanění a podobný píčoviny.


Jenže to neplatí, obvykle se všechno naslibuje, pak nic není vhozený do reálnýho rámce. Však to znáte sami. Tohle není článek, kterej Vám má říkat, koho máte volit ani na koho bejt hrdej.


V podstatě je jedno, komu to tam hodíte, jenom to berte takhle, jdete volit nějakýho kokota, co je posedlej mocí a občan je na posledním místě. Tak přinejmenším nemějte tak hrozně hrdej obličej na to, koho volíte. Děláte ze sebe idioty. Jojo, smějeme se vám. Hoďte to tam, čím víc nebo míň nad tím budete přemejšlet, tím míň rozdílu uděláte. Ale budou šílený hádky, rozbitý rodiny a podobně. To k tomu přeci patří. Ne.


Tady máte to veselý video. Jste pašáci.

No a teď už pac a pusu.
Jo, běžte do píče.Červeň

14. července 2016 v 19:39 | Katrin |  Katrinina obrazárna

Záznam I.

12. července 2016 v 21:33 | Katastrofa |  Olmerův diktafon
Trochu toho bonusu k rozpracovaný knížce.

Jaký to má v hlavě Olmera?
Zmatený.


Ruce

11. července 2016 v 19:01 | Katrin |  Katrinina obrazárna

Kdesi v zemi ledové

11. července 2016 v 18:21 | Klášterník |  Klášterníkův kosmos
Být s bandou tučňáků,
Tak mám vedro na háku,
Plaval bych si pěkně v moři,
A sledoval, jak Aljaška hoří.


Jediné co je špatné běda,
Narazit tam na medvěda,
Jak si dává svačinku,
PFC v kyblíku.


V zemi věčného ledu,
Usedá tam ku obědu,
Hlasitě si mlaskajíc,
Kůstky z masa plivajíc.


Podívejme, přátelé,
Jak kosatky si plavou vesele,
Co chvilku něco žerou,
Snad se z toho nepose***.


Kousek dál zas tuleni,
Mazlejí se z holení,
Souseda poblíž ležícího,
Spokojeně mručícího.


Každý dělá co jen umí,
Turisti tam na ně čumí,
Dělají tam výpravy,
Lovci zase popravy.


A tak už nes** mě ty malej kluku,
Dej si lžíci velrybího tuku,
Tulení čapku nasaď,
A padej odsaď.


Změna názvu

11. července 2016 v 17:17 | Klášterník |  Klášterníkův kosmos
Prý nové jméno má naše země,
Czech republic moc dlouhé je,
Mnoho lidí se tomu směje,
Západ se zas poměje.
Czechia to jméno nové,
Komolit se bude zas,
Kdesi v zemi snové,
Tlemí se i Fantomas.
Tolikrátuž stalo se,
Jak Amíci neznají svět,
Místo Německa, div se,
Je z Iráku soused.
AustraliavsAustria,
Další běžná mýlka,
Kdo neví ten se podívá,
Na rakouská tílka.
ChechnyavsChzechia,
To bude ještě sranda,
Až se někam podívá,
Čečenců radikální banda.
To budou komenty opět,
Jak vybombarditCzechiu,
Jelikož Západní svět,
Uvidí v ní Chechniu.
Jinak vcelku je mi putna,
Komu se co zamlouvá,
Každému něco jiného chutná,

A tohle není pomluva.