Ojebávači politický korektnosti

2. října 2015 v 19:29 | Katastrofa |  Dlaždič Katastrofa
Haha, tak tejden nám trochu otekl, při pohledu do zrcadla se ze svého zjevu připosral a utekl. Jsem se teda rozhodl jako správný kontrarevoluční debil, že si udělám další týdenní rubriku, že teda budu trochu pracovat na blogu a spoustu jinejch off topic hoven co se vám tak hrozně moc líbí, že se právě teď usmíváte jak idioti. Nebo si říkáte, že jsem idiot. Jo, to bude pravděpodobnější. Ghííí.

O čem dneska řeknu, že je výplodem snů černého neonacistického koprofilního militanta?


Budeme si povídat o politický korektnosti. Co je to doprdele politická korektárna? Co to ten čůráček zase kecá? Politická korektnost je souhrnný označený pro to, jak se máte chovat tak, abyste nenasrali někoho, kdo je menšinovýho vyznání. Ať už rád šuká zadky, tře si o sebe vagíny, stal se transsexuálním gothickým upírem, je jiný barvy kůže (i Buddha se někdy utne a nemůže nás vyrábět z jednoho těsta) nebo jinýho náboženskýho vyznání.


Co je na tom tak pojebanýho? Pojebanej fakt, že se to ohýbá jak svině. Všichni jsme slyšeli o dobách kurevský xenofobie, kdy bylo blaho černochů (sem dopiče vlož jakoukoliv minoritu) naprosto u prdele. Svět byl zmrdskej, v podstatě jako je teď, trochu je šikanoval, upalování, nucený práce, perzekuce a jiný kundoviny co napadly incestního králozmrda, odskočivšího si od vymrdávání svýho nejbližšího příbuzenstva. Takže je super, že se to snažíme napravit. Když jsme kozoprdi a stydíme se za svoje jebnutý předky, není na tom nic špatnýho. Všichni lidi jsou si rovný, všichni sereme stejný hovna, máme orgasmy, ejakulujeme při pořádnym sexu zezadu, řveme, že poslední Call of Duty stojej za hovno (ale stejně si je zahrajeme).Jenže něco jinýho je brát všechny lidi jako sobě rovný a pozitivně je diskriminovat. Vezměte si pojebanou událost jako je Gay Pride, Černej měsíc v USA a tak dál (jo, jsem čůrák, nemůžu si vzpomenout, asi za to může těch 200 gramů mýho mozku v kokokamarádovi). Takže normálně uvažující erekovanej pyj je zmatenej, proč někdo musí slavit svojí sexuální orientaci nebo barvu svojí kůže. Ty vole, na KKK není taky nic na slavení, teda pokud nejste zrovna na oslavě vaší neteře a jste doopravdy oblečenej za ducha a ten oběšenej černoch je jenom špatná shoda náhod. Přirozeně se ozývají hlasy, že je můžeme tolerovat, ale zase nemusí mít svoje události.


Znáte to, udělá se zpíčená demonstrace pro podporu něčeho a přidá se minimálně jedna protidemonstrace. Tak naše havlovská demokracie asi funguje (kurva, teď budu muset použít poplatek Dáše). Pokud bychom se chovali jako normální lidi a nedělali žádný zasraný pochody, brali naše menšiny jako soběrovný a zašli si s nima na pivko místo nekonečnýho retardství jejich vyzvedávání, udělali bychom líp. Taky je to musí srát, že je oslavujou bílý týpci co je dřív diskriminovali.


Nakonec se do toho zapojej zmrdaný neziskovky. Co to znamená? Osvětovej program ty vole. Potaď v pořádku. Do doby než se začne řešit strach z cizího. Řekněme, že máš blbý zkušenosti s cikánama, zmlátili tě, znásilnili nebo ti ukradli auto. To se stává. Nebo nějaká jiná menšina. V svojí podstatě to vychází z předchozí zkušenosti s určitym etnikem. A nemusí to bejt jenom etnikum, když na tebe celej život bude pořvávat bandička mladistvejch čůráčků, budeš k nim mít zcela určitě jistý předsudky, je to ochrana. A nemusej bejt černý.


Do toho nám vstupujou neziskovky řvoucí na tebe, že jsi zkurvenej rasista a banda zmatenejch sluníčkářů. Zmlátěj tě nasraný arabové kvůli tvýmu vtípku o Alláhovi ("Jde takhle Alláh přes přechod a policistka mu řekne, že má stát, protože jede auto. Alláh vytáhne AK47, rozstřílí ženskou na sračky, vykálí se jí krku. Mu nebude rozkazovat nějakej podčlověk, načež ho sejme první jedoucí auto s vysmátým ganjarabem"), v horším vesmíru tě možná i zabijou.


To není už taková prdel ne? Legendární dánskej vtípek dělající si prdel z Alláha slavil deset let existence a každej byl připosranej z toho, že nějakej Abdul Mohammed al-Nasrán přiběhne ověšenej semtexem do redakce, zazpívá jim nějakej poslední flák od ISIS a odpálí se. Chápeš to? Už se bojíme vlastních imigrantů ty vole. Oni se mají asimilovat a nedělat tu bordel. Ne, že strejda Kocáb přijde a posadí si tě na kolýnko a bude ti tři hodiny vyprávět o tom, jak je omezuješ tím, že tvoje holka chodí v minisukni. A když budeš dost kejvat, tak ti nechá polechtat svůj kyj tvým jazykem. A zahraje ti do toho "Pražákům, těm je tu hej".


Myšlenka celý týhle sračky je o tom, že máte kurva už přestat poslouchat čůráky mající plnou držku politický korektnosti. Serte na negativní i pozitivní diskriminování lidí. Berte to podle svejch zkušeností a nechovejte se jako čůráci. Jen si nenechte omrdat ty vaše pěkný prdelky. Ten svěrač se pak hrozně rychle vytahá. Esi mi rozumíte.FUCK OFF!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama