Katastrofova desítka: Pseudointelektuálové

23. února 2014 v 19:57 | Katastrofa |  Katastrofova desítka
Nebude tady jenom muzika, vrtá mi hlavou, jestli vás, stejně jako mě serou pseudointelektuálové? Nemusí to bejt rovnou banda hipsterů a jejich vintage hadry, vytříbenej hudební vkus a podobný věci. Tak jdeme na to!

10. Pseudointelektuál ti řekne, že když jsi byť jenom trochu levicovej, tak jsi automaticky komunista, má panickej strach z toho, že se vrátí rok 1948 a budou nám vládnout komunisti. Když jsi rok bez práce, tak ti řekne do obličeje, že se málo snažíš. Řekne ti, že Schwarzenberg je slušnej a jedinej správnej kandidát na prezidenta a že celej stát stojí za hovno, protože ho nezvolil.

9. Obhajuje věc, který tak úplně nerozumí. Každej byl někdy takovej, byl jsem die-hard fan vypsaný fixy, dokud jsem nezačal poslouchat ostatní kapely. Bude před tebou obhajovat svojí věc a jakejkoliv argument je neplatnej, popřípadě jsi debil, protože s ním nesouhlasíš. Taky možnost.

8. Má plný kecy revolučních keců, o tom, jak jsme měli pustit Pussy Riot, jak Američani osvobozujou svět a podobný řeči. Neuvidíš ho v žádný demonstraci, pokud zrovna na facebooku nepotvrdil účast v akci, kde bude házet na Zemana vajíčka, protože to je nejvíc. Alespoň bude ve třídě za frajera.

7. Rád soudí ostatní lidi, nedokáže si připustit, že ne každej má tak dobrý podmínky k tomu, aby se prosadil. Začně tě soudit za cokoliv. Podle nálady.

6. Vysvětluje ti, že nenávidí drogy, pak ti bude hodinu vyprávět o tom, jak se o víkendu zlil jako hovado, ale jenom, proboha, před ním nekuř jointa, drogy jsou špatné!

5. Bude do nekonečna nadávat na to, jak stojí současná muzika naprosto za hovno, protože je línej hledat si něco jinýho, než to, co hraje samohrajka ONdray na Evropě 2.

4. Vybírá ke stanovisku černobílý postoj, vidí pouze možnost, které sám věří jako tu jedinou. Když s ním rozvedeš komplexitu problému, tak se na tebe kouká zle a myslí si něco o kokotovi, kterej by měl jít do prdele.

3. Objeví kapelu, kterou posloucháš milion, ale vzhledem k tomu, že okolo sebe už má poctivej fanklub, tak do toho namočí všechny svoje kamarády. Když mu řekneš, že to má od tebe, tak to popře a udělá z tebe debila.

2. Sdílí na facebooku a podobnejch sociálních sítí obrázky s inspirativníma textama, kde ti říkají, že když se rozejdeš s holkou, tak se nemáš zabít a máš bejt v klidu. A že jsou všichni zlí, jenom ty jsi jedinej, jedinečnej tvor na Zemi a všichni ostatní jsou kopie.

1. Pokud s ním argumentuješ, tak postupem času poznáš, že ho víc a víc sereš, hlavně fáze, kdy zapne CAPS LOCK. A JE V RAGE MÓDU JE FAKT K POPUKÁNÍ, PROTOŽE JSI NESKUTEČNÁ PÍČA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jo a všemu rozumí nejlíp, na to bych zapomněl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama