This Suffering

29. dubna 2012 v 21:54 | Katastrofa |  Povídky - Psycha ze života
This Suffering

"Jako cíl nakreslený na mém břiše, je kulkou v ruské ruletě, řekla jsi nikdy se k tobě neotočím zády. Zachraň mě! Zachraň mě! Budeš stát při mně nebo mě pohřbíš? Pohřbi mě! "


Benjamin Kowalewicz (*1975)
Billy Talent

Mr.Cat
jo, to je docela šokující hele....
Than
ou
Mr.Cat
dobrý co?
Than
drsný
Mr.Cat
jo, taky bych řekl
Than
jak ti po tom je ,
?
Mr.Cat
stalo se to včera
a furt je mi na hovno
Than
buď silnej
Mr.Cat
ale prostě, co sakra čekala kámo?
co od toho kurva čekala?
Than
já nevim... ale podle toho , co vim.... je hrozná
Mr.Cat
jo kámo...
tohle normální člověk nenapíše
dal jsem si ji do ignorace
Mr.Cat
docela bych nečekal, že řeknu ať se nikdy neozývá
Than
je to hrozný
Mr.Cat
hele, ale řekni mi fakt co čekala?
ani mi nepopřála k narozeninám ty vole
ale chce se udobřovat
Than
já vim.. podle mě jenom kecala, aby se necejtila provinile
Mr.Cat
jo, taky mě to tak přišlo
jak kdyby prostě....
no já nevím
kdyby mě chtěla ještě víc zkopnout
Than
přesně
vážně netrap se kvůli ní... nestojí ti za to
Mr.Cat
už se taky nebude moc ani ozvat
happy end
Than
''happy end''
Mr.Cat
spíš bitter end
jak zpívá placebo :-)
Than
bitter
Mr.Cat
nečekal jsem ale že to tak skončí, fakt ne
Than
je to hnus
Mr.Cat
ale furt nechápu, co jí v tý její hlavě přeskočilo
Than
njn... lidskej mozek je zvláštní


Nesnáším svoje srdce. Vždycky buší rychle. Ani prášky na tlak nezabírají. Hrudní koš se otřásá pod ránami. Nevěnoval bych mu pozornost, kdyby vibrace nepřecházely do polštáře. Když se nad tím zamyslím, tak v tenhle okamžik mi nic není. Jsem zdravej mladej muž, kterej má psychický problémy. A proč má svoje psychický problémy? Protože se na něj vysrala jeho holka. Dýchej lehce, zastav rozzuřenou lokomotivu.

Ale ona nechce zastavit. Vzpomínky, který se mi derou do hlavy. Věci, který ze mě dělají idiota. Nemůžu vůbec spát.. Kdybych měl kladivo. Na myšlenky, tak bych si rozmlátil všechny myšlenky na ni. Rozflákal bych je na kaši. Zkurvená realita všedního dne. Mohl bych o tom vztahu napsat hezkej román, ze kterýho by byl bestseller. Vymyslel bych si šťastnej konec, zatáhl do toho upíry a čaroděje. Vedle toho by bylo Stmívání a Harry Potter nevýdělečný kus brakové prózy.

Když nad tím tak přemýšlím, tak jsem si vytvořil dokonalé peklo. Mít v mysli jednoho jediného člověka a nikoho jiného. Můžu bejt nasranej. Můžu se vztekat. Můžu jít rozkopat celej dům na prvočástice nebo si třeba podřezat žíly, ale stejně se mi neuleví. Čas podívat se na hodinky. Půl třetí. Panebože, proč zrovna já? Kdysi jsem si myslel, že je to bezpředmětná otázka. Ale člověk míní a svět mění. Říká se, že srdce je nejsilnější sval v těle. Souhlasím, ale jak chcete žít s rozbitým srdcem? Vy asi nemáte rádi vnitřní monology, že jo?

Zpocená hlava. Klepu se jako osika, když jdu po plovoucí podlaze v chodbě. Každej krok je další směrem k totálnímu zoufalství.. Hezky krok za krokem. Stává se z ze mě stále větší a větší troska. Jedna noc. Příliš dlouhá noc. Dojdu si do kuchyně, natočím skleničku plnou vody. Studený chlad rozlévající se na jazyku, člověk by řekl, že se tělo brání. Chce umřít? Nechce pokračovat? Měl bych vědět, že je to jenom přechodný období a potom bude všechno hezky. Potom je rovno X na miliontou. Proboha, jsi fakt děsnej pesimista.

Co kdybych si vzal nůž a jednoduše si podřezal žíly? Emo to prej dělají a já vypadám jako emo. Člověk na něco musí umřít. Bez smyslu života nejde žít. Beru si nůž. Ten, kterej prodává Horst Fuchs v teleshopingu. Statečně si beru nůž a přikládám k žíle. Je to dost zvláštní pocit. Jeden táh nožem. Proč to sakra skoro nebolí? Tupej Heinkellbach? Budu vás žalovat zlomyslní krutí samozvaní vládci televizního prodeje levného zboží.

Tak to snad není možný. Jenom povrchový škrábance. To je sakra švýcarská kvalita? Ta blbá globalizace mě nezabila. Ani krev z ran neteče, kromě několika miniaturních kapek na čepeli. Tuhle noc mi opravdu nebylo určeno zemřít. I když smrt je pouze abstraktní pojem. Co když? Co když nemůžu umřít? Jistě, moje shnije až mě pohřbí, ale co když duše bude pokračovat dál v cestě? Cesta krajinou nikoho…

Měl bys jít spát. Lidi potřebují spánek. Světlo zhaslo.Jeden jedinej přepínač. Vymazal všechno, co vymazat mohl Žárovka je bez proudu. Jednoduché zapnuto nebo vypnuto. Žádný city, žádný zbytkový city. Žádná bolest nezbývá. Všechno je tak šíleně jednoduchý. Až z toho člověka mrazí.

Hlava tiše dopadla na polštář. Nepovedlo se ti to. Nepovedlo. Odepsala mi na ty sms, který jsem jí psal? Letmý pohled. Kde je sakra ten mobil?
Mobil byl zahrabaný pod péřovým polštářem. Žádná příchozí sms. Musím, musím jí zavolat. Prosím, zvedni to. Půl druhé. Musím jí vysvětlit, že to všechno bylo jenom nedorozumění. Můžu se přeci změnit, vždycky to jde. Ona, ona to nebere. Proč to proboha nebere? Tak třeba ji musím ještě chvíli prozvánět.

"Dovolali jste se do hlasové schránky čísla…."

Proboha, to snad není možný. Další pokus, přeci to musí vzít. Mám ji toho tolik co říct. Prosím, vezmi ten zpropadenej telefon.

"Dovolali jste se…."

Myslím, že srdce už nebude muset zpomalovat. Možná mě trefí šlak. Jenom ne tahle bezmoc, už to nejde. Po několika minutách se už nehlásila ani hlasová schránka.

"Volaný účastník je dočasně nedostupný….."

Agonie procházející celým tělem: Milion otázek proč v hlavě. Nemůžu ji vypustit z hlavy, prostě nemůžu. Nejde to. Zavři oči. Nech je zavřený. Soustřeď se na tmu, která tě obestírá. Zapomeň na současnost. Žij minulostí. Žij tím co bylo. Chtěl ses zabít, nedokázal jsi to. Žes neměl odvahu něco znamená. Možná není noc doba, kdy máš zemřít. Možná je lepší počkat si na den. Smrt čeká.
MarDoc: myslím že jí to taky fakt mrzí a chtěla to nějak urovnat ...
Mr. CAT: chtít mohla....
MarDoc: nj ... oba se v tom zbytečně utápíte ... chtěla si jen o tom rozumně promluvit ... oba s trápíte ... oba máte svý chyby , ale když prostě to nevyřešíte , tyhle řeči pujdou dál
MarDoc: myslím si že ona rozhodně nechtěla aby to zkončilo takhle
Mr. CAT: jo, jasně....
Mr. CAT: já ji dal šanci, ona mě už ne....
Mr. CAT: nechtěla, aby to skončilo takhle....
Mr. CAT: je vidět, že jí to žereš....
MarDoc: dle mýho by nikdo nechtěl aby láska skončila nenávistí ... nikdo Honzo ... a ona určitě taky ne ...
Mr. CAT: tak proč se tak kurva chovala?
Mr. CAT: Proč to udělal?
Mr. CAT: *a
Mr. CAT: Proč to všechno?
MarDoc: nevím , nevím ... třeba chtěla prostě jen přátelství pak už ...
Mr. CAT: jasně.....
Mr. CAT: začínám být skeptik
Mr. CAT: Je to ta samá holka, který bylo jedno, že jsem se kvůli ní pořezal....
MarDoc: prosimtě
Mr. CAT: tak mohla trochu projevit soucit....
Mr. CAT: nevadí

Následující ráno bylo možná ještě bolestivější než večer. Za noc jsem toho moc nenaspal. Ale vždyť tyhle stavy každej známe. Stav, kdy vaše vědomí ukradne jedna osoba. Přihlásíš se na facebook, píšeš vzkaz na icq. Jediný co chceš je, aby se vrátila. Všechno ostatní může jít do kytek, ale ONA. Vrať se prosím…..

"Uživatel Žirafka Andílková je nezadaný"
Zobrazit 8 komentářů

Bodnutí do srdce. Zamražení. Mžitky před očima. Koukám, že to myslela asi vážně. Hodně vážně. Možná je čas se vzbudit slabochu. Možná je čas přiznat si ty chyby. Přiznat si, že jsi to docela dost posral. Ta vina je cítit všude. Jde ti z nitra. Každej to vidí. To, že jsi zlomenej je možná nějakej boží trest. Možná něco úplně jiného. Měl by sis změnit svůj FB stav. Ať to tam nemáš.

Nastavení => rodinný stav => nezadaný

Hele, ona si mě vymazala z přátel. Začíná to bejt trošku tvrdší hele… Koho by to napadlo, že se zachová takhle. Vypnout ten krásně umouněnej facebook. Letět pryč. Někam daleko pryč a nedívat se zpět, protože tahle bolest bude ještě hodně dlouho bolet. Bolet? No, kdo ví…..


Jak dny tak pokojně plynuly a mě se dostávala z bolavý hlavy. Připadal jsem si líp. Byl to jeden debilní týden. Pořád na ní myslet. Jasně, chtěl jsem to zkoušet i na jiný holky. Ale, prostě to nešlo. Rozum musel jít do popředí. Hodně do popředí. Srdce se poslouchat nemá. Nikdy nemáš poslouchat sval. Protože svaly nedokážou rozumně přemýšlet. Jediné, co svaly dělají je to, že bolí. Pořádně bolí….

Úspěšně mě ignorovala a já ignoroval slepě ji. Jednoho dne jsem si zašel na facebook. A koukám co to? Ona má zrušený profil? Ta je teda hodně ohleduplná, abych neviděl nic zlýho. Chvíli jsem prohledával facebook, jestli se mi to jenom nezdá. Celé mé štěstí narušil kamarád.

"Ty vole, podívej se na tenhle odkaz, asi ji začali svědět trenýrky, že tě vyměnila za takovýho člověka."
"Co to doprdele kecáš, vždyť si zrušila facebook…."
"No, nevypadá moc zrušeně…."

Facebook.com, uživatelské jméno emoX@seznam.cz,, , heslo: ******

Žirafka Andílková je ve vztahu s Thomas Babel
Výročí 30. dubna 2010

Další ledová sprška. Kurva, já se s ní rozešel 1. května. Takže ona už měla vybranou náhradu? Co to doprdele je? Zběžný proběhnutí profilu. Zjistil jsem několik trošku bolestivějších věcí, jasně berte mě za magora, ale v ten moment mě to fakt bolelo. Proboha, vždyť mi psala, že ho znala teprve od toho ohňostroje. To bylo 30. dubna! Já tomu nemůžu uvěřit. Ona…..

Žirafa Andílková je nezadaná
Toto se líbí Thomas Babel a Žirafa Andílková

Co to kurva má všechno znamenat? Já si sakra mysle, že jsi úplně jiná! Jiná ve všem. Proč jsi mi tohle musela udělat? Vždyť jsem takovej sráč snad na tebe nebyl.

"Kámo, tohle jsem ti neměl říkat. Hlavně se prosim tebe už neřezej…."
"Takovou radost ji neudělám….."

Za to, co jsem udělal potom se stydím. Vím, že to nebylo správný, ale ta nenávist v mém těle a všechno ostatní. www.poslatsms.cz . Neměl jsem to dělat, ale všechny ty nervy…. Stejně to bezděčně ignorovala….

Z celého tohohle vztahu jsem si zapamatoval jenom to, že jsem si ji nikdy neměl připouštět k tělu. Neměl jsem na ní tak spoléhat. Vždycky se najde někdo kdo vám vrazí pořádně ostrou kudlu do zad.

Ten její novej kluk byl takovej skoro by se dalo říct narozeninovej dárek nebo jsem to dostal za maturitu? Kdo ví….

Ale stejně vím, že jednoho dne všechna tahle bolest musí odejít. Ještě nevím, kdy se to stane, ale vím, že jednou ji nebudou mít v mysli. Nebude pro mě existovat. Jediný, co bude skutečný budou vzpomínky. Ty krásný vzpomínky na ní.


Ale než se to tak stane, bude to šíleně dlouho trvat. Než se z toho celej dostanu.
Jsem to ale citlivka co? Malej černovlasej deprimovač svýho okolí. Málem bych kvůli ní odsoudil všechny ženský. Nevím proč, ale něco mi říká, že by to byla šílená chyba. Sám nemám rád, když někdo odsuzuje mě, jenom proto, že se k tomu člověkovi zachovali všichni chlapy špatně. Vyjímky existují, otázkou je jenom to, jak je najít.

Někteří lidé mi vyčítali, že jsem ji nedokázal odpustit. Všechna bolest je příliš čerstvá na to, abych byl schopný odpustit i kdybych chtěl. Nikdy jsem nechtěl, aby vztah takhle končil. Přísahám bohu, nechtěl jsem to. Jednou jsem se už takhle spálil, tak proč se spálit podruhý? Nicméně člověk míní a svět mění.

Tohle dílo nemá mít žádnou zvláštní důležitost. Jenom jsem chtěl dokázat lidem, kteří nevědí, co to je milovat celým srdcem. Těm frajírkům, který střídají holky, jak na běžícím páse.

S velkou láskou přichází i velká odpovědnost.

Kdo ví co ten citát znamená, zrovna teď ho nechápu, vůbec nechápu, co si myslí. Ale vím, že jednoho dne ho pochopím. A pochopíte ho i vy. Určitě jste byli někdy taky takhle v hajzlu, ve velký šílený díře, která vás chtěla sežrat. Člověk do té díry nikdy nespadne, jenom je příliš blízko čepelím, tak prosím vás to nevzdávejte. Nespadnete na ně, pokud sami nebudete chtít.

Teď jsem se pěkně rozjel co? Ptáte se, co bude dál? Já sám nevím, co bude dál, budoucnost je taková, jakou si napíšeme. Nikdo do budoucnosti nevidí. Správnost všech rozhodnutí ukáže jenom a pouze čas. Boží mlýny melou, je jenom otázkou koho semelou….

A nezapomeňte, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá…..

Potemnělý večer, sedím u počítače a najednou mi přijde zpráva. Přečíst či blokovat? Přečíst…….

Čas klesnout na úplný dno…..

"Proč neukončit tuhle lež, už to nemůžu předstírat, potřebuju si najít kamaráda, který mě zachrání. Mou rozbitou mysl, předtím než se znovu rozpadne na kusy…."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama