California Dreamin´

29. dubna 2012 v 21:14 | Katastrofa |  Povídky - Psycha ze života
"Všechny listy jsou hnědý a nebe je šedé. Jdu se takhle projít mrazivým zimním dnem. Byl bych v pohodě a teple, kdybych byl v L.A."
John Phillips (1935-2001)
The Mamas and Papas
"Přeji, Vám hodně štěstí studenti při vašem testu."
Moje mysl je roztrhaná na kusy. Au, au. Neměl jsi chlastat ty nenasytný prase. Jenže tys nemohl prostě říct ne. Musel ses minulou noc vožrat jak svinskej drak. Teď jsi dostal, to co jsi chtěl dostat. Co jsi sakra čekal? Co to je za blbej test? Ty otázky vůbec nesedí. Ale zachovej klid, co bys tam napsal, kdybys to věděl? Buď v klidu a dej si žužu. Jo, tak to říká moje babička. Ale já žádný zatracený žužu nemám. Žužužužužužužu, užužužužu. Podrbej se na hlavě, ať vypadáš skvěle. Potřebuješ mírně intelektuální look, jak říkají 15 leté holčičky, kterým patří svět Jo, jsi skvělej. Takže první otázka zní….
Urči stresové slabiky v následujícím dvouverší od Shakespeara.
Stresový slabiky? Ten jambickej blábol? Ehm, jak to sakra poznám? No, tak tady to. Jo, tohleto. Počkej chvíli, jo bude to takhle. Jasně vím to, jo super, jsi král, říkám ti, jsi dobrej. Moment, to je úplně blbě. Co budu dělat? Co? Hej man, tak měl bys psát ten test. Co kdyby sis nějak pomohl? To by mohlo zabrat. Moje genialita mě překvapuje. Podívej se doprava. Hele Karel na mě taky divně čumí. Kurva, má jiný zadání. Měl jsi poslouchat, idiote. Nerozumím mu ani jedno, posraný slovo, co mi říká. Hallejah, chval Boha a přitom střílej. To by nebyl špatnej nápad, kdybych sebral brokovnici a začal střílet po učebně. Určitě bych dostal zápočet. Jednoduchý řešení bývají ty nejlepší. Jo, jenom najdu ten super kvér. Jak neobvyklé, nemáš u sebe žádný nástroj, který by dokázal ukončit život. Tomu říkám černý, sakra co je vůbec za den? Možná tak nevinná tužka by byla schopná vykonat špinavou práci, ale tak daleko se nenatáhneš. Možná by pomohl rum. Ne, počkej, rum je zabiják. Ale tak jedno popotáhnutí z jointa by ti rozsvítilo mozkovnu. Svítila by jako mikrovlnka v prázdném domě. Dům, jakej dům? Přeskoč otázku ty schizofreniku.
Vyjmenuj základní pravidla tvorby fiktické literatury od počátků 18. století do 21. století.
Buuuuuueeeeh? Proč mi to připadá, jako že jsme to nikdy nebrali? Pusť si něco do uší, to ti pomůže. Nějakej nářez. To je to, co potřebuješ, svojí dávky kytary. Nedostal jsi kytaru, proto jsi tak neklidnej. Jo, narvi si ty sluchátka do uší. Pusť si Rise Against, to tě vždycky nakopne. Rise Against ne, Rage against the machine. Jsi blbej? Na Rage není čas. Pusť si Injection. Skvělý, cítíš, jak ti sahá inspirativní duch na tvůj mozek. Super, jsi král, ale nemůžu tě tolik chválit. Měl by sis dát králíka. Králíka Karlíka na smetaně k tomuhle punkovýmu testu. To by tě sakra nabylo. Naládovalo do tebe nádhernou krásu epického učení. Dej si kámo. Dej si kámo. Tak už bys tam měl něco vyblít. Umělecky to zabarvi a budeš král. Královskej tým. All-Star of jůžep. Ha-ka-ba-ka-ba-la-sa-fa-ga-na-tza-ka! To je myslím hodně uspokojivá odpověď. Yeaaaah, vím, jak to máš rád, když odpovídám. Chceš, abych odpovídal jako malej nedomrlej králík, kterej se smaží na pánvičce se smetánkou, jak jsi jednou řekl, ale já ti to nedovolím, tvoje dobrý já musí bejt taky jednou nad věcí. Jo, jak zpívá vypsaná fiXa, tvrdě nad věcí, teď neplavu po dně, ale jedu po hladině výš a výš. Pozitivní přístup, to je jediná cesta z domu jménem failed dreams. Takže jsi to nějak okecal.

Urči délku tvého penisu od kořene po žalud, tolerance 10 milimetrů.
Dělaj si ze mě prdel? Co to kurva je ty vole? Jaký péro, jaká dýlka? Ještě mi do toho serou nějakou posranou toleranci z planety Opic. Vždyť tady ani nemám pravítko, jak to mám jako tak sám od sebe střelit, to mám bejt nějakej anton špelec ostrostřelec? Vždyť už ani nemám ostrý náboje. Tohle je teda prekérní situace. Udělám pro školu cokoliv. Už se hrabu v kalhotech, tak kolik bys řekl starý brachu, že to bude?
No, má to být v erekovaném stavu nebo povadlosti? Tak ať nevypadáš jako socka, co tam napíšeš? Dej tam třeba, ty-vole-já-nevim 17 cm. Jo, to je zlatá střední třída, zlatá cesta do zlatého městysu nedaleko Prahy v Brazílii. A to mi připadá celkem dost dobrý, co říkáš moje supříčkovatý jáčko? Říkáš jooo? Jo, slyším dobře? Jooooooo. Tohle mě baví. Tak tam napíšeme 20 cm, jsi samec, každej to musí vědět. Do závorky napiš erection included. Ty jsi kanec, jsem na tebe hrdej.
V jakém roce byl zastřelen Usáma Bin Ládin?
Tak to je teda sakra zapeklitá otázka, nemluvili o tom v Zeitgeistu. To mě poser, ty vole, mě vylejou, když na to neodpovím. Tak, co kdyby ho zastřelili v roce 1991? To jsem se narodil, super ne? Zasraný teroristický útoky, ty mě deprimujou. Tak 2002? Užil si poslední dovolenou u moře a pak ho nějakej šílenej magor ze CIA zabil? Heeeeem, to by dávalo smysl. Myslím, že by ti pomohlo si zarapovat, to ti dodá další odvahu do boje s korporátním světěm a tvými předsudky vůči hip-hopové muzice. Rapuj draku, jeď!
Jsem velký jako plaz,
zarazil se mi vaz,
čekám v pohádce,
rapuju v zahrádce,
marihuanové kvítí,
moje oči svítí.

Dej si práska,
bude facka,
laj-laj-laj,
ucho mi vlaj,
ček it aut laud,
jsi jako typ Fraud.
Kapitán Dlát,
upadl mu hnát.
A to je konec,
upadl mi stonec.
Jo, tak tomuhle říkám uvědomělej rap dráčiku. Teď se ti zcela jasně rozjasnila mysl ty jeden malý uličníku. Už víš, co tam napíšeš viď? No, já vidím ten tvůj úchylnej úsměv. Jo, dej tam 2006, to vyšlo nový album Red Hotům, Stadium Arcadium, podle mýho soudu, jedno z nejlepších funk-rockových alb prvního desetiletí, ale ty buzny z musicserveru si to nemysli. Hnědý buzny s očima od koksu. Škrábej těch 2006 a nebuď bukvice, víš, že na to prostě máááááááááš lááááááš!
Jak se jmenoval první hráč baseballu v americké lize černé barvy kůže a předkožky?
Inu, zapeklitá otázka, to vám povím, přátelé, ale já se přeci jenom nevzdal a šel jsem dál cestou necestou mým surrealistickým mozkem plným těch nejšílenějších překvapení. Šel jsem nahoru, dolu, do stran a byl jsem bestiálně šťastnej. Dal bych si jednoho loupáka s kyklopem na obalu. A pomazánku na bolavou hlavu, Ibalginový gin od pana Kárlsbota. To je kanon, povím Vám to všem.
Ale zdá se mi, že jsem odbočil od hlavního tématu mého testu. Soustřeď se prosím!! Nebuď lehkomyslný Havlíčku (narážka na Havlíčka Borovského, moji nezvdělaní přátelé ze středních škol), ano děkuji, tleskat nemusíte. Mám žízeň, chci si dát RC kolu, ta by to věděla, RC kola si hraje na drsňačku, ale vždycky mi nakonec poradí. To česká Kofola, je holka do nepohody, ale moc toho neví. Stejně jí mám rád, ale kámoškou jí nechci nazývat. Já vím, vykrádám Imodium, ale koho to zajímá? Vy podělaní mravokárci. Další podělaný odbočení od hlavní myšlenky mého tetra-matriachárního testu. Nevím, co to slovo znamená, ale líbí se mi to. Napíšu tam Michael Jordan, to je dobrý ne? Zní to dobře a určitě to nebude nikdo slavnej. Tssss, retardátoři, to na vás všechny vyzraju. Tak ten zápočet nebyl ani z poloviny tak těžkej, jak vypadal, jsem to ale kurva král. Jak se furt opakuju, masér od přírody. Jsi skvělá parketa, umíš rapovat, vyzrávat na predátory, masážní stroj všech lidí. To by ti hodně lidí závidělo a nedokázalo přijmout. To je mi ale prekérní doba. Ty vole, v dáli vidím ten rastafariánskej obličej.
"Kámo, dáme ještě jedno brčko?" říká sympatický Rasta mladík.
"Co?" odpovídám mu s mírným pokynutím očních víček, ze kterých je jasné, že bych si dal.
"Brčko, marihuana, joint, královská tráva." ještě o stupínek více sympaticky odpovídá.
"Ale jo draku, dám si jednoho pořádně šťavnatýho jointa, co říkáš?"
A už to má pevně ve svých rukou, vytahuje malou nádobku se zeleným listem. Naučenými pohyby balí zelený list do papírků z jízdenky ČD. ČD sucks, je to parta narcistickej buzerantů, který berou nebohé lidi u huby. Ať žije demokracie a levné jízdné. Podomácku vyrobený filtr z jeho know-how určitě bude fungovat. Už se těším na ten suprovej šluk. Jamajka v plicích je v zimě to nejlepší, co můžeš dýchat, věř mi příteli.
"Hele, mlel jsi něco o tom, že máš velký péro a tak, cos tím myslel, kámo?"
"Ale zdála se mi taková píčovina. By ses posral, byli jsme tam, v nějaký, místnosti a psali test."
Popotáhl jsem šluk, který se elegantně dostal do mého jícnu, poté sklouzl do plic načež jsem zakašlal, on se zasmál a já pokračoval.
"Fakt psychárna asi halucinace ty vole." zvonivě jsem dořekl.
Rastafarián se podrbal na svém vousatém obličeji a vypravil ze sebe moudro, které mě bude stíhat několik příštích let.
"Ty vole, dneska odpoledne jsme psali test přeci, ten zápočet, cos tam vůbec napsal?"
Jediná věc, která se honila mou zkouřenou hlavou, bylo jemná nadávka napsaná velkými písmeny:
DOPRDELE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama